Informacje na rzecz architektów

Mieszkam wspólnie z mężem oraz dzieciakami w malutkiej, górskiej miejscowości. Ładna lokacja, przyroda, cisza również błogość to główne cechy naszej wsi. Jednak w niedalekiej lokacji jest krocie atrakcji krajoznawczych. Jest też, jak to zwykle w górach jest, dużo wyciągów narciarskich. Racząc to wszystko pod wzmiankę zamierzyliśmy z współmałżonkiem otworzyć nieduży pensjonat. Mieliśmy nieco wolnych środków walutowych, zbudowaliśmy tym samym ładny, innowacyjny obiekt. I w tym momencie pozostała kwestia jego urządzenia. Pragnęliśmy by był gustowny, strojem nawiązujący do okolic. By czuło się w nim atmosferę gór. Niestety architekt wnętrz to nie jest nasza silna strona. Ani jedno z nas nie posiada wyobraźni przestrzennej. Bez wątpliwości wypatrywaliśmy weny w podobny sposób w internecie jak i w rozlicznych katalogach. Odwiedziliśmy także mnóstwo obiektów takich. Ale to bez ustanku nie było to co potrzebowalibyśmy uzyskać. W sporej ilości przypadków były to po prostu izby do wypożyczenia. Nam chodziło o trochę więcej. Tu zdołał nam wspomóc właśnie poprawny architekt wnętrz.

Poczęliśmy z tej przyczyny wyszukiwania tego rodzaju specjalisty. Szczęśliwie mnogość z nich na własnych stronach internetowych, przedstawia zdjęcia z wypełnionych realizacji. Wskutek temu klient wie co jest w stanie się spodziewać. Wyselekcjonowaliśmy jakąś, niesłychanie początkującą Panią architekt. Względnie się obawialiśmy, że ze względu na swój młody wiek, nie zrozumie naszych potrzeb, mimo to okazało się, iż istniejemy w błędzie. Przybyła, obejrzała oraz zaczęliśmy prowadzić dialog. Przeważnie to Ona zadawała pytania. Po tej wizycie poprosiła nas o parę dni na refleksję nad koncepcją. Trzy dni po pewnym czasie zajechała znowu i przywiozła robocze wizualizacje.

architekt wnętrz

Były naprawdę wspaniałe. Wyjątkowo jedna przypadła nam do gustu. Była niesłychanie banalna a acz precyzyjnie odtwarzała to co pożądaliśmy posiadać. W bliskim terminie załoga podchodzi do wytwórczości w naszym hotelu. Będzie ładnie oraz klimatycznie.

źródło: mur-beton.com